e-mail
Napisz do nas
info@mobbing.pl
phone
Porozmawiaj z doradcą
32 782 64 80

O nas

Misją serwisu mobbing.pl jest przybliżenie istoty pojęcia mobbingu oraz proponowanie rozwiązań chroniących pracodawców przed tym zjawiskiem i jego konsekwencjami  w przyszłości. Naszym celem jest wspieranie organizacji w zapobieganiu praktykom mobbinowym. Ponadto pragniemy podnieść świadomość oraz podkreślić znaczenie profilaktyki w przeciwdziałaniu zjawisku mobbingu w organizacjach.

Serwis skierowany jest głównie do pracodawców i osób zarządzających firmą, na których zgodnie z art. 94 § 3 Kodeksu Pracy nałożony został obowiązek przeciwdziałania mobbingowi.

Na stronach serwisu znajdziecie Państwo odpowiedź na pytanie, czym jest mobbing oraz praktyczne rozwiązania proponowane prze naszych trenerów.


Autorami serwisu są doświadczeni eksperci z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii biznesu oraz mobbingu. Nasi doradcy i trenerzy od początku istnienia serwisu przeprowadzili już kilkadziesiąt szkoleń dla firm polskich, międzynarodowych oraz instytucji państwowych z zakresu metod przeciwdziałania mobbingowi w organizacjach.


Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z teoretycznym materiałem dotyczącym tematyki mobbingowej oraz skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

Dzięki zastosowaniu proponowanych przez naszych ekspertów działań, pracodawcy mogą skutecznie zapobiegać oraz przeciwdziałać temu zjawisku w swoich organizacjach.
 
 
Wydrukowane z: https://mobbing.pl/o-nas/